Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 12103C104MAT4A
Permintaan Quote
Melayu
782213Image 12103C104MAT4A.AVX Corporation
12103C104MAT4A
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    12103C104MAT4A
  • Penerangan
    CAP CER 0.1UF 25V X7R 1210
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
    0.037" (0.94mm)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Siri
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1210 (3225 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
  • kemuatan
    0.1µF