Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > AISC-0603-R18J-T
Permintaan Quote
Melayu
1115737Image AISC-0603-R18J-T.Abracon Corporation
AISC-0603-R18J-T
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    AISC-0603-R18J-T
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
  • Q @ Freq
    25 @ 100MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    AISC0603R18JT
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100MHz
  • inductance
    180nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    1.3GHz
  • Penerangan terperinci
    180nH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 1.38 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    1.38 Ohm Max
  • Rating Semasa
    180mA