Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > AISC-0805-R022G-T
Permintaan Quote
Melayu
3878044Image AISC-0805-R022G-T.Abracon Corporation
AISC-0805-R022G-T
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    AISC-0805-R022G-T
  • Penerangan
    FIXED IND 22NH 500MA 220 MOHM
  • Toleransi
    ±2%
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
  • Siri
    AISC-0805
  • penilaian
  • Q @ Freq
    55 @ 500MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    AISC-0805-R022G-TTR
    AISC0805R022GT
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    250MHz
  • inductance
    22nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.061" (1.55mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    2GHz
  • Penerangan terperinci
    22nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 220 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    220 mOhm Max
  • Rating Semasa
    500mA