Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > AISC-1008-R39J-T
Permintaan Quote
Melayu
6882892Image AISC-1008-R39J-T.Abracon Corporation
AISC-1008-R39J-T
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    AISC-1008-R39J-T
  • Penerangan
    FIXED IND 390NH 470MA 1.12 OHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    1008 (2520 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    AISC-1008
  • penilaian
  • Q @ Freq
    50 @ 100MHz
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    1008 (2520 Metric)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ceramic
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    25MHz
  • inductance
    390nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.090" (2.29mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    480MHz
  • Penerangan terperinci
    390nH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 1.12 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    1.12 Ohm Max
  • Rating Semasa
    470mA