Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > AISC-1210-R27J-T
Permintaan Quote
Melayu
1569376Image AISC-1210-R27J-T.Abracon Corporation
AISC-1210-R27J-T
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    AISC-1210-R27J-T
  • Penerangan
    FIXED IND 270NH 630MA 400 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.144" L x 0.116" W (3.65mm x 2.95mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    AISC-1210
  • penilaian
  • Q @ Freq
    40 @ 300MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ceramic
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    50MHz
  • inductance
    270nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.106" (2.70mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    580MHz
  • Penerangan terperinci
    270nH Unshielded Wirewound Inductor 630mA 400 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    400 mOhm Max
  • Rating Semasa
    630mA