Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-06F-25-C1-R0
Permintaan Quote
Melayu
3547924Image ATS-06F-25-C1-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-06F-25-C1-R0
Dalam stok
10+
  • Nombor Bahagian
    ATS-06F-25-C1-R0
  • Penerangan
    HEATSINK 60X60X25MM XCUT
  • Model ECAD
  • lebar
    2.362" (60.00mm)
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    6.25°C/W @ 100 LFM
  • Panjang
    2.362" (60.00mm)
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.984" (25.00mm)