Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-10C-159-C2-R0
Permintaan Quote
Melayu
5881909Image ATS-10C-159-C2-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-10C-159-C2-R0
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ATS-10C-159-C2-R0
  • Penerangan
    HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T766
  • Model ECAD
  • lebar
    1.772" (45.00mm)
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    10.70°C/W @ 100 LFM
    Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
  • Nama lain
    ATS-10C-159-C2-R0-ND
    ATS17367
  • Panjang
    1.772" (45.00mm)
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.394" (10.00mm)