Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-10D-200-C2-R0
Permintaan Quote
Melayu
6624731Image ATS-10D-200-C2-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-10D-200-C2-R0
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ATS-10D-200-C2-R0
  • Penerangan
    HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
  • Model ECAD
  • lebar
    1.969" (50.00mm)
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    9.78°C/W @ 100 LFM
    Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
  • Nama lain
    ATS-10D-200-C2-R0-ND
    ATS17611
  • Panjang
    1.969" (50.00mm)
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.394" (10.00mm)