Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-10F-61-C3-R0
Permintaan Quote
Melayu
3751469Image ATS-10F-61-C3-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-10F-61-C3-R0
Dalam stok
10+
  • Nombor Bahagian
    ATS-10F-61-C3-R0
  • Penerangan
    HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T412
  • Model ECAD
  • lebar
    1.575" (40.00mm)
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    22.07°C/W @ 100 LFM
  • Panjang
    1.575" (40.00mm)
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.394" (10.00mm)