Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-10F-79-C1-R0
Permintaan Quote
Melayu
2999536Image ATS-10F-79-C1-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-10F-79-C1-R0
Dalam stok
10+
  • Nombor Bahagian
    ATS-10F-79-C1-R0
  • Penerangan
    HEATSINK 30X30X10MM R-TAB
  • Model ECAD
  • lebar
    1.181" (30.00mm)
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    26.32°C/W @ 100 LFM
  • Panjang
    1.181" (30.00mm)
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.394" (10.00mm)