Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-15B-148-C2-R0
Permintaan Quote
Melayu
6936583Image ATS-15B-148-C2-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-15B-148-C2-R0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ATS-15B-148-C2-R0
  • Penerangan
    HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T766
  • Model ECAD
  • lebar
    1.378" (35.00mm)
  • Jenis
    Top Mount
  • Rintangan haba @ Natural
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    8.59°C/W @ 100 LFM
  • bentuk
    Square, Fins
  • Siri
    pushPIN™
  • Kuasa Penyebaran @ suhu Rise
  • pakej disejukkan
    Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
  • Nama lain
    ATS-15B-148-C2-R0-ND
    ATS25077
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • bahan Selesai
    Blue Anodized
  • bahan
    Aluminum
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Panjang
    1.378" (35.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.590" (15.00mm)