Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-15F-23-C3-R0
Permintaan Quote
Melayu
1689542Image ATS-15F-23-C3-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-15F-23-C3-R0
Dalam stok
10+
  • Nombor Bahagian
    ATS-15F-23-C3-R0
  • Penerangan
    HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412
  • Model ECAD
  • lebar
    2.362" (60.00mm)
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    12.06°C/W @ 100 LFM
  • Panjang
    2.362" (60.00mm)
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.590" (15.00mm)