Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-15F-50-C3-R0
Permintaan Quote
Melayu
5627182Image ATS-15F-50-C3-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-15F-50-C3-R0
Dalam stok
10+
  • Nombor Bahagian
    ATS-15F-50-C3-R0
  • Penerangan
    HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
  • Model ECAD
  • lebar
    1.181" (30.00mm)
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    19.22°C/W @ 100 LFM
  • Panjang
    1.181" (30.00mm)
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.590" (15.00mm)