Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-15H-86-C2-R0
Permintaan Quote
Melayu
4913637Image ATS-15H-86-C2-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-15H-86-C2-R0
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ATS-15H-86-C2-R0
  • Penerangan
    HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T766
  • Model ECAD
  • lebar
    1.378" (35.00mm)
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    17.72°C/W @ 100 LFM
    Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
  • Nama lain
    ATS-15H-86-C2-R0-ND
    ATS26387
  • Panjang
    1.378" (35.00mm)
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.590" (15.00mm)