Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-20B-167-C2-R0
Permintaan Quote
Melayu
6653692Image ATS-20B-167-C2-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-20B-167-C2-R0
  • Nombor Bahagian
    ATS-20B-167-C2-R0
  • Penerangan
    HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766
  • Model ECAD
  • lebar
    0.984" (25.00mm)
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    9.10°C/W @ 100 LFM
  • Nama lain
    ATS-20B-167-C2-R0-ND
    ATS33018
  • Panjang
    0.984" (25.00mm)
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.790" (20.00mm)