Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-20B-183-C2-R0
Permintaan Quote
Melayu
5378778Image ATS-20B-183-C2-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-20B-183-C2-R0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ATS-20B-183-C2-R0
  • Penerangan
    HEATSINK 40X40X20MM R-TAB T766
  • Model ECAD
  • lebar
    1.575" (40.00mm)
  • Jenis
    Top Mount
  • Rintangan haba @ Natural
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    5.37°C/W @ 100 LFM
  • bentuk
    Square, Fins
  • Siri
    pushPIN™
  • Kuasa Penyebaran @ suhu Rise
  • pakej disejukkan
    Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
  • Nama lain
    ATS-20B-183-C2-R0-ND
    ATS33036
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • bahan Selesai
    Blue Anodized
  • bahan
    Aluminum
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Panjang
    1.575" (40.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.790" (20.00mm)