Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-20D-69-C3-R0
Permintaan Quote
Melayu
2294553Image ATS-20D-69-C3-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-20D-69-C3-R0
Dalam stok
10+
  • Nombor Bahagian
    ATS-20D-69-C3-R0
  • Penerangan
    HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T412
  • Model ECAD
  • lebar
    1.772" (45.00mm)
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    11.60°C/W @ 100 LFM
  • Panjang
    1.772" (45.00mm)
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.790" (20.00mm)