Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-20F-19-C3-R0
Permintaan Quote
Melayu
4746615Image ATS-20F-19-C3-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-20F-19-C3-R0
Dalam stok
10+
  • Nombor Bahagian
    ATS-20F-19-C3-R0
  • Penerangan
    HEATSINK 54X54X20MM XCUT T412
  • Model ECAD
  • lebar
    2.126" (54.00mm)
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    9.84°C/W @ 100 LFM
  • Panjang
    2.126" (54.01mm)
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.790" (20.00mm)