Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-20G-99-C2-R0
Permintaan Quote
Melayu
5814462Image ATS-20G-99-C2-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-20G-99-C2-R0
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ATS-20G-99-C2-R0
  • Penerangan
    HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T766
  • Model ECAD
  • lebar
    1.772" (45.00mm)
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    11.51°C/W @ 100 LFM
    Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
  • Nama lain
    ATS-20G-99-C2-R0-ND
    ATS34122
  • Panjang
    1.772" (45.00mm)
  • Tinggi Off Base (Ketinggian Fin)
    0.790" (20.00mm)