Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Haba - Haba Tenggelam > ATS-52375P-C1-R0
Permintaan Quote
Melayu
4747712Image ATS-52375P-C1-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-52375P-C1-R0
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ATS-52375P-C1-R0
  • Penerangan
    HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 17.5MM
  • Model ECAD
  • lebar
    1.476" (37.50mm)
  • Rintangan haba @ Paksa Air Flow
    2.10°C/W @ 200 LFM