Rumah > Produk > Kad memori, Modul > Pemacu Negeri pepejal (SSDs) > 96FD25-S960-INB3
Permintaan Quote
Melayu
6505555Image 96FD25-S960-INB3.Advantech
96FD25-S960-INB3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    96FD25-S960-INB3
  • Penerangan
    SSD 960GB.2.5" SATA3 DC S4500 3D
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
  • Jenis
    SATA III
  • Speed ​​- Tulis
    490MB/s
  • Speed ​​- Baca
    500MB/s
  • Saiz / Dimensi
    100.45mm x 69.85mm x 7.00mm
  • Siri
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Jenis ingatan
    FLASH - NAND (TLC)
  • Saiz memori
    960GB
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • borang Factor
    2.5"
  • Penerangan terperinci
    Solid State Drive (SSD) 960GB SATA III FLASH - NAND (TLC) 2.5"