Rumah > Produk > Kad memori, Modul > Pemacu Negeri pepejal (SSDs) > 96FD80-N256-LIS
Permintaan Quote
Melayu
96FD80-N256-LIS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    96FD80-N256-LIS
  • Penerangan
    SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Berat
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    SATA III
  • Speed ​​- Tulis
    320MB/s
  • Speed ​​- Baca
    520MB/s
  • Saiz / Dimensi
    80.00mm x 22.00mm x 2.30mm
  • Siri
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Jenis ingatan
    FLASH - NAND (MLC)
  • Saiz memori
    256GB
  • Pengilang Standard Lead Time
    5 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • borang Factor
    M.2 Module
  • Penerangan terperinci
    Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V