Rumah > Produk > Optoelectronics > Panel Petunjuk, Lampu Pilot > 2PLB3LB-110
Permintaan Quote
Melayu
2PLB3LB-110
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    2PLB3LB-110
  • Penerangan
    LED PANEL IND GREEN 110V IP65
  • Model ECAD
  • Panjang gelombang - Peak
  • voltan
    110V
  • sudut Penglihatan
  • Jenis
    LED
  • Style penamatan
    Screw Terminal
  • Siri
  • penilaian
    AC
  • Panel cutout Bentuk
  • Panel cutout Ukuran
  • Nama lain
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Millicandela Rating
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
  • Transparency kanta
  • Style kanta / Saiz
    Round with Flat Top, 28.00mm
  • Warna kanta
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • lampu warna
    Green
  • Perlindungan Ingress
    IP65
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    LED Panel Indicator Green 110V 15mA Round with Flat Top, 28.00mm Screw Terminal
  • Semasa
    15mA