Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Terminal Blocks - Wire kepada Lembaga > ESDM12100
Permintaan Quote
Melayu
ESDM12100
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ESDM12100
  • Penerangan
    CONN TERM BLK 12POS 2.54MM 4/A
  • Model ECAD
  • Penamatan Wire
    Screw - Rising Cage Clamp
  • tolok Wire
    16-30 AWG
  • voltan
    150V
  • Torque - Screw
    0.13 Nm (1.15 Lb-In)
  • Siri
    ESDM
  • skru Thread
  • Skru bahan - Plating
    Copper Alloy - Nickel Plated
  • Jawatan Per Level
    12
  • Pitch
    0.100" (2.54mm)
  • pembungkusan
    Tray
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • Bilangan Tahap
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • mengawan Haluan
    Horizontal with Board
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • perumahan bahan
    Polyamide (PA66), Nylon 6/6
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole
  • Semasa
    10A