Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 561R10TSQ30
Permintaan Quote
Melayu
216048
561R10TSQ30
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    561R10TSQ30
  • Penerangan
    CAP CER 30PF 1KV U2J RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    1000V (1kV)
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
  • suhu Pekali
    U2J
  • Saiz / Dimensi
    0.290" Dia (7.37mm)
  • Siri
    Cera-Mite 561R
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Disc
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    40 Weeks
  • Style Lead
    Straight
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.429" (10.90mm)
  • ciri-ciri
    Low Dissipation Factor
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    30pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor U2J Radial, Disc
  • kemuatan
    30pF