Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > BFC237520391
Permintaan Quote
Melayu
BFC237520391
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BFC237520391
  • Penerangan
    CAP FILM 390PF 5% 1KVDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    400V
  • Toleransi
    390pF
  • penamatan
    PC Pins
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.394" (10.00mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.571" L x 0.217" W (14.50mm x 5.50mm)
  • Siri
    KP/MKP 375
  • Rosh Status
    Bulk
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    High Pulse, DV/DT
  • polarisasi
    Radial
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    BFC237520391
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.532" (13.50mm)
  • ciri-ciri
  • berkembang Penerangan
    390pF ±5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±5%
  • Diameter dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan
    CAP FILM 390PF 5% 1KVDC RADIAL
  • Semasa - Kebocoran
    1000V (1kV)