Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > MAL212316331E3
Permintaan Quote
Melayu
5731298Image MAL212316331E3.Vishay BC Components
MAL212316331E3
  • Nombor Bahagian
    MAL212316331E3
  • Penerangan
    CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    330µF
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.508" Dia x 1.260" L (12.90mm x 32.00mm)
  • Siri
    SAL-A 123
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Ripple Semasa
  • polarisasi
    Axial, Can
  • Pitch - Penyambung
    25V
  • Pakej / Kes
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Capacitors
    600mA
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    MAL212316331E3
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    600 mOhm
  • galangan
    600 mOhm
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • berkembang Penerangan
    330µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 600 mOhm 20000 Hrs @ 125°C
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±20%
  • Penerangan
    CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL
  • aplikasi
    20000 Hrs @ 125°C
MAL212316331E3
MAL212316331E3
Penerangan: CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL