Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > MBA02040C4702FCT00
Permintaan Quote
Melayu
3299576Image MBA02040C4702FCT00.Vishay BC Components
MBA02040C4702FCT00
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MBA02040C4702FCT00
  • Penerangan
    RES 47K OHM 0.4W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Kerja
    0.4W
  • Voltan - Breakdown
  • Ketebalan (Max)
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm)
  • Siri
    MBA/SMA 0204 - Professional
  • Rosh Status
    Tape & Box (TB)
  • polarisasi
    Axial
  • Nama lain
    BC3276TB
    MBA02040C4702FCT00-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    MBA02040C4702FCT00
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • FIFO
    2
  • berkembang Penerangan
    47k Ohm ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±1%
  • Penerangan
    RES 47K OHM 0.4W 1% AXIAL