Rumah > Produk > Tools > aksesori > 630177-GD
Permintaan Quote
Melayu
630177-GD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    630177-GD
  • Penerangan
    GAGE PIN ASSEMBLY
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Tidak berkenaan / tidak berkenaan
  • Model ECAD
  • Siri
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
    Not applicable / Not applicable
630167
Penerangan: DIE SET FOR M/5 FRAME
Pengilang: Astro Tool Corp.
630172
Penerangan: DIE SET M/5
Pengilang: Astro Tool Corp.
Penerangan: CUTTER CABLE OVAL CROSS 7.5"
Pengilang: Klein Tools
630177-GA
630177-GA
Penerangan: GAGE PIN ASSEMBLY
Penerangan: DIE SET SEE NOTES FOR M/5 FRAME
Penerangan: DIE SET 5 STYLE PIC190518A
Penerangan: DIE SET M/5 .151 HEX .600W
6301A
6301A
Penerangan: DC OUTPUT MODULE 3A