Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > LE75S140CD
Permintaan Quote
Melayu
3457017Image LE75S140CD.Ault / SL Power
LE75S140CD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LE75S140CD
  • Penerangan
    LED DRIVER CC AC/DC 27-54V 1.47A
  • Model ECAD
  • Berat
    1.7 lbs (771.1g)
  • Voltan - Output
    27 ~ 54 V
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Jenis
    Constant Current
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Saiz / Dimensi
    5.91" L x 2.66" W x 1.46" H (150.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
  • Siri
    LE75S-CD
  • penilaian
    IP67
  • Kuasa (Watt)
    75W
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -35°C ~ 70°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OCP, OTP, OVP, SCP
  • kecekapan
    90%
  • dimming
    Analog
  • Penerangan terperinci
    1.47A 27 ~ 54 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    1.47A