Permintaan Quote
Melayu
ME20A1502C01
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
250+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ME20A1502C01
  • Penerangan
    AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Output
    15V
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Saiz / Dimensi
    3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
  • Siri
    ME20 (20W)
  • rantau Digunakan
    North America
  • Kuasa (Watt)
    18W
  • polarisasi
    Positive Center
  • penyambung output
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • No Penggunaan Beban Power
    100mW (Max)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Jenis Input
    Multi-Blade (Single Blade Included)
  • penyambung Input
    NEMA 1-15P
  • borang
    Wall Mount
  • kecekapan
    Level VI
  • Penerangan terperinci
    15V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input
  • Semasa - Output (Max)
    1.2A
  • Cord Panjang
    59" (1.50m)