Rumah > Produk > Tools > pinset > 18049ACU
Permintaan Quote
Melayu
582093Image 18049ACU.Aven
18049ACU
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
12+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    18049ACU
  • Penerangan
    TWEEZER FLAT BLUNT 2A 4.72"
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Tidak berkenaan / tidak berkenaan
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Tip - Jenis
    Blunt
  • Tip - Style
    Flat
  • Tip - Bentuk
    Straight
  • Siri
    Accu-Tek
  • Nombor corak
    2A
  • bahan
    Stainless Steel
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Panjang - keseluruhan
    4.72" (120.0mm)
    Not applicable / Not applicable
  • ciri-ciri
    Acid Resistant, Anti-Magnetic
  • Penerangan terperinci
    Tweezers Acid Resistant, Anti-Magnetic Flat Blunt 2A 4.72" (120.0mm)
Penerangan: TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 3.5MM
Pengilang: Weidmuller
18049USA
18049USA
Penerangan: TWEEZER FLAT BLUNT 2A 4.72"
Pengilang: Aven
1804A J5C100
1804A J5C100
Penerangan: CABLE 4COND 28AWG BLACK 100'
Pengilang: Belden
1804A U4F500
1804A U4F500
Penerangan: 4 #28 STR PP SHLD PVC
Pengilang: Belden
1804A J5C500
1804A J5C500
Penerangan: TERM BLOCK HDR 5POS 90DEG 3.5MM
Pengilang: Weidmuller
18049EZ
18049EZ
Penerangan: TWEEZER FLAT ROUNDED 2A 4.72"
Pengilang: Aven
Penerangan: TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 3.5MM
Penerangan: TERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM
Pengilang: Phoenix Contact
18049ARS
18049ARS
Penerangan: TWEEZER FLAT ROUNDED 2A 4.50"
Penerangan: TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.62MM
Pengilang: Phoenix Contact
Penerangan: TERM BLOCK HDR 4POS 90DEG 3.5MM
1805
Penerangan: GRIP, PLASTIC
Pengilang: Greenlee Communications
Penerangan: TERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM
Penerangan: TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.62MM
18049TT
18049TT
Penerangan: TWEEZER FLAT 2A 4.72"
18049TS
18049TS
Penerangan: TERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 3.5MM
Penerangan: TERM BLOCK PLUG 11POS STR 7.62MM
1804A G8M500
1804A G8M500