Rumah > Produk > Perlindungan litar > PTC resettable fius > 0ZCB0175FF2E
Permintaan Quote
Melayu
50894Image 0ZCB0175FF2E.Bel
0ZCB0175FF2E
  • Nombor Bahagian
    0ZCB0175FF2E
  • Penerangan
    PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    6V
  • Jenis
    Polymeric
  • Masa untuk Trip
    600ms
  • Ketebalan (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm)
  • Siri
    0ZCB
  • Rintangan - Post Lawatan (R1) (Max)
    80 mOhms
  • Rintangan - awal (Ri) (Min)
    20 mOhms
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1210 (3225 Metric), Concave
  • Nama lain
    0ZCB0175FF
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2A (4 Weeks)
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Penerangan terperinci
    Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.75A Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave
  • Semasa - Lawatan (Ia)
    3.5A
  • Semasa - Max
    100A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    1.75A