Rumah > Produk > Transformer > Transformers Power > 40-300-LPI
Permintaan Quote
Melayu
40-300-LPI
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    40-300-LPI
  • Penerangan
    XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE
  • Model ECAD
  • Berat
    0.75 lb (340.19g)
  • Voltan - Menengah (Beban penuh)
    Parallel 20V, Series 40V
  • Voltan - Primary
    115V, 230V
  • Voltan - Pengasingan
    4000Vrms
  • Jenis
    Semi-Toroidal
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Saiz / Dimensi
    66.80mm L x 55.60mm W
  • Siri
    LPI
  • Menengah penggulungan (s)
    Dual
  • Primary Penggulungan (s)
    Dual
  • Power - Max
    12 VA
  • Nama lain
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    26.60mm
  • Semasa - Output (Max)
    Parallel 600mA, Series 300mA
  • pusat Tap
    No
40-3-5
Penerangan: DESOLDER BRAID ROSIN 0.08" 5'
Pengilang: Chemtronics
40-3/4
40-3/4" X 72 YDS
Penerangan: TAPE ANTISTATIC CLR 3/4"X 72YDS
Pengilang: 3M
Penerangan: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 14V
Pengilang: Judco Manufacturing, Inc.
Penerangan: SWITCH PUSHBUTTON SPST 6A 125V
Penerangan: SWITCH PUSH SPST-NO 2A 14V
Penerangan: CHO-SEAL 1285 EMI 10X20X0.062
Pengilang: Parker Chomerics
Penerangan: CHO-SEAL 6502 EMI 10X20X0.062
Pengilang: Parker Chomerics
Penerangan: SKT DP 3/4DR 12PT 27MM
Pengilang: Apex Tool Group
Penerangan: SKT DP 3/4DR 12PT 19MM
Pengilang: Apex Tool Group
Penerangan: SWITCH PUSHBUTTON SPST 2A 14V
Penerangan: SWITCH PUSHBUTTON SPST 5A 14V
Penerangan: SWITCH PUSHBUTTON SPST-NC
Penerangan: SWITCH PUSH SPST-NO 5A 14V
Penerangan: SKT DP 3/4DR 12PT 32MM
Penerangan: SWITCH PUSH SPST-NC 5A 14V
Penerangan: DESOLDER BRAID ROSIN 0.08" 10'
Pengilang: Chemtronics
Penerangan: SKT DP 3/4DR 12PT 22MM