Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > ABC200-1048G
Permintaan Quote
Melayu
3042853Image ABC200-1048G.Bel
ABC200-1048G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ABC200-1048G
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 48V 200W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    48V
  • Voltan - Pengasingan
    4.2kV
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Open Frame
  • Saiz / Dimensi
    4.00" L x 2.00" W x 1.44" H (101.6mm x 50.8mm x 36.6mm)
  • Siri
    ABC200
  • Kuasa (Watt)
    200W
  • Nama lain
    ABC2001048G
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 70°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Beban minimum yang diperlukan
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    PFC, Remote Sense, Universal Input
  • kecekapan
    91%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 4.25A 90 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    4.25A