Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > ABC40-3001G
Permintaan Quote
Melayu
5091688Image ABC40-3001G.Bel
ABC40-3001G
Dalam stok
32+
  • Nombor Bahagian
    ABC40-3001G
  • Penerangan
    AC/DC CNVRTR 5.2V 24V -12.8V 40W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
    -12.8V
  • Voltan - Output 2
    24V
  • Voltan - Output 1
    5.2V
  • Voltan - Pengasingan
    4.242kV
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Open Frame
  • Saiz / Dimensi
    4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
  • Siri
    ABC40
  • Kuasa (Watt)
    40W
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    3
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Beban minimum yang diperlukan
    Yes
  • ciri-ciri
    Adjustable Output, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
  • kecekapan
    85%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 3 Output 5.2V 24V -12.8V 6A, 1A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    6A, 1A, 500mA