Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > BACC45FS22-55S
Permintaan Quote
Melayu
BACC45FS22-55S
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BACC45FS22-55S
  • Penerangan
    CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • perisai
    Unshielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    22-55
  • Bahan Shell
    Aluminum
  • Shell Selesai
    Anodized
  • Siri
    MIL-DTL-26500, BACC45
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    CBACC45FS22-55S
  • orientasi
    N (Normal)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    55 (Power)
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • pemasangan Ciri
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Masukkan bahan
  • Perlindungan Ingress
    Environment Sealed
  • ciri-ciri
    Coupling Nut
  • Jenis Fastening
    Threaded
  • Penerangan terperinci
    55 (Power) Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
  • Rating Semasa
  • Hubungi bahan
  • Cara Selesai Ketebalan - Mengawan
    50.0µin (1.27µm)
  • Cara Selesai - Mengawan
    Gold
  • Jenis penyambung
    Plug, Female Sockets
  • warna
  • Pembukaan kabel
    1.152" (29.26mm)
  • Bahan backshell, Penyaduran
  • aplikasi
BACC45FS22-55S10H
BACC45FS22-55S10H
Penerangan: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Pengilang: Bel
BACC45FS22-55S9H
BACC45FS22-55S9H