Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DAM15PA156
Permintaan Quote
Melayu
DAM15PA156
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DAM15PA156
  • Penerangan
    DSUB 15 M SOD G50 ZINC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A)
  • Shell Bahan Kemasan
  • Siri
    1
  • pembungkusan
  • Nama lain
    CDAM15PA156
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    15
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A