Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DBMM25PZ
Permintaan Quote
Melayu
DBMM25PZ
  • Nombor Bahagian
    DBMM25PZ
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Nama lain
    CDBMM25PZ
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A