Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DBMMY25P
Permintaan Quote
Melayu
DBMMY25P
  • Nombor Bahagian
    DBMMY25P
  • Penerangan
    DSUB 25 M SOD D FLOA G50 ZIN
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    1
  • pembungkusan
  • Nama lain
    CDBMMY25P
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    25
  • pemasangan Jenis
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
  • flange Ciri
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A