Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > DGP12U5S15
Permintaan Quote
Melayu
DGP12U5S15
  • Nombor Bahagian
    DGP12U5S15
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 15V 12W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    15V
  • Voltan - Pengasingan
    700V
  • Voltan - Input (Min)
    3.5V
  • Voltan - Input (Max)
    16V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    2.02" L x 2.02" W x 0.45" H (51.3mm x 51.3mm x 11.4mm)
  • Siri
    DGP12
  • Kuasa (Watt)
    12W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    7-DIP Module
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • ciri-ciri
    Remote On/Off, SCP
  • kecekapan
    78%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 800mA 3.5V - 16V Input
  • Semasa - Output (Max)
    800mA