Rumah > Produk > Transformer > Transformers Power > DPC-12-100
Permintaan Quote
Melayu
4165415Image DPC-12-100.Bel
DPC-12-100
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DPC-12-100
  • Penerangan
    XFRMR LAMINATED 1.2VA THRU HOLE
  • Model ECAD
  • Berat
    0.188 lb (85.28g)
  • Voltan - Menengah (Beban penuh)
    Parallel 6.3V, Series 12.6V
  • Voltan - Primary
    115V, 230V
  • Voltan - Pengasingan
    1500Vrms
  • Jenis
    Laminated Core
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Saiz / Dimensi
    34.90mm L x 28.60mm W
  • Siri
    DPC
  • Menengah penggulungan (s)
    Dual
  • Primary Penggulungan (s)
    Dual
  • Power - Max
    1.2 VA
  • Nama lain
    DPC12100
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    30.15mm
  • Semasa - Output (Max)
    Parallel 200mA, Series 100mA