Rumah > Produk > Transformer > Transformers Power > DPC-40-110
Permintaan Quote
Melayu
2442547Image DPC-40-110.Bel
DPC-40-110
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DPC-40-110
  • Penerangan
    XFRMR LAMINATED 4.4VA THRU HOLE
  • Model ECAD
  • Berat
    0.313 lb (141.97g)
  • Voltan - Menengah (Beban penuh)
    Parallel 20V, Series 40V
  • Voltan - Primary
    115V, 230V
  • Voltan - Pengasingan
    1500Vrms
  • Jenis
    Laminated Core
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Saiz / Dimensi
    41.30mm L x 31.80mm W
  • Siri
    DPC
  • Menengah penggulungan (s)
    Dual
  • Primary Penggulungan (s)
    Dual
  • Power - Max
    4.4 VA
  • Nama lain
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    34.92mm
  • Semasa - Output (Max)
    Parallel 220mA, Series 110mA