Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > DC DC Converters > EP2660-9R
Permintaan Quote
Melayu
908592
EP2660-9R
  • Nombor Bahagian
    EP2660-9R
  • Penerangan
    DC/DC CONVERTER 2X24V 192W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
    24V
  • Voltan - Output 1
    24V
  • Voltan - Input (Min)
    66V
  • Voltan - Input (Max)
    150V
  • Jenis
    Isolated, Conformal Coated
  • Saiz / Dimensi
    6.73" L x 4.37" W x 0.78" H (171.0mm x 111.0mm x 19.8mm)
  • Siri
    Melcher P
  • Kuasa (Watt)
    192W
  • pembungkusan
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 71°C
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • kecekapan
    87.5%
  • Semasa - Output (Max)
    4A, 4A