Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > MBC150-1024G
Permintaan Quote
Melayu
1564219Image MBC150-1024G.Bel
MBC150-1024G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MBC150-1024G
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 24V 110/150W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    24V
  • Voltan - Pengasingan
    5.9kV
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Open Frame
  • Saiz / Dimensi
    4.00" L x 2.00" W x 1.32" H (101.6mm x 50.8mm x 33.6mm)
  • Siri
    MBC150
  • Kuasa (Watt)
    110W (150W Forced Air)
  • Nama lain
    MBC150-1024G-ND
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Beban minimum yang diperlukan
    No
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Adjustable Output, DC Input Capable, Standby Output, Universal Input
  • kecekapan
    86%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 90 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    4.17A