Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > PFC375-4201
Permintaan Quote
Melayu
4145959Image PFC375-4201.Bel
PFC375-4201
  • Nombor Bahagian
    PFC375-4201
  • Penerangan
    AC/DC CNVRTR 24V 5V 2X15V 375W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
    15V
  • Voltan - Output 3
    15V
  • Voltan - Output 2
    5V
  • Voltan - Output 1
    24V
  • Voltan - Pengasingan
    2.6kV
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm)
  • Siri
    PFC375
  • Kuasa (Watt)
    375W
  • Nama lain
    PFC375-4201-ND
    PFC3754201
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    4
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Beban minimum yang diperlukan
    Yes
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • ciri-ciri
    Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input
  • kecekapan
    68%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 4 Output 24V 5V 15V 15V 10A, 10A, 4A, 4A 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    10A, 10A, 4A, 4A
  • kelulusan
    CE
  • aplikasi
    ITE (Commercial)
PFC375-4201F
PFC375-4201F
Penerangan: AC/DC CNVRTR 24V 5V 2X15V 375W
Pengilang: Bel Power Solutions
Dalam stok
PFC3819QM-231K07D-00
PFC3819QM-231K07D-00
Penerangan: CHOKE COMMON MODE
Pengilang: TDK Corporation
PFC375-4201FG
PFC375-4201FG
Pengilang: Bel
PFC375-4201G
PFC375-4201G