Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC105-390
Permintaan Quote
Melayu
1582992Image SC105-390.Bel
SC105-390
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SC105-390
  • Penerangan
    FIXED IND 39UH 2A 140 MOHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SC105
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    39µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.224" (5.70mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    39µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 140 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    140 mOhm Max
  • Rating Semasa
    2A
  • Semasa - Ketepuan
    1.37A
SC105-820
SC105-820
Penerangan: FIXED IND 82UH 1.4A 250 MOHM SMD
Pengilang: Bel
Penerangan: FIXED IND 820UH 430MA 2.55 OHM
Pengilang: Bel
Penerangan: FIXED IND 150UH 1.05A 470 MOHM
Penerangan: FIXED IND 22UH 2.4A 100 MOHM SMD
SC105B-100
SC105B-100
Penerangan: FIXED IND 10UH 3.5A 60 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 15UH 3A 80 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 180UH 1A 630 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 47UH 1.8A 170 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 220UH 900MA 730 MOHM
Penerangan: FIXED IND 390UH 560MA 1.3 OHM
Penerangan: FIXED IND 330UH 680MA 1.15 OHM
Penerangan: FIXED IND 560UH 460MA 1.9 OHM
Penerangan: FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 56UH 1.6A 190 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 470UH 480MA 1.48 OHM
Penerangan: FIXED IND 680UH 450MA 2.25 OHM
Penerangan: FIXED IND 33UH 2.16A 120 MOHM
Penerangan: FIXED IND 270UH 780MA 970 MOHM
Penerangan: FIXED IND 27UH 2.3A 110 MOHM SMD