Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC108-561
Permintaan Quote
Melayu
2338981Image SC108-561.Bel
SC108-561
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
400+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SC108-561
  • Penerangan
    FIXED IND 560UH 730MA 1.04 OHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SC108
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    560µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.327" (8.30mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    560µH Unshielded Wirewound Inductor 730mA 1.04 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    1.04 Ohm Max
  • Rating Semasa
    730mA
  • Semasa - Ketepuan
    650mA
SC108-221
SC108-221
Penerangan: FIXED IND 220UH 1.14A 440 MOHM
Pengilang: Bel
SC10F-100
SC10F-100
Penerangan: FIXED IND 10UH 4.5A 47 MOHM SMD
Pengilang: Bel
Penerangan: FIXED IND 56UH 2.4A 120 MOHM SMD
SC10F-101
SC10F-101
Penerangan: FIXED IND 100UH 1.6A 270 MOHM
Penerangan: FIXED IND 390UH 800MA 670 MOHM
Penerangan: FIXED IND 330UH 900MA 600 MOHM
Penerangan: FIXED IND 27UH 3.3A 70 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 470UH 750MA 880 MOHM
Penerangan: FIXED IND 680UH 720MA 1.18 OHM
Penerangan: FIXED IND 82UH 2A 190 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 68UH 2.3A 150 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 47UH 2.6A 110 MOHM SMD
SC10F-120
SC10F-120
Penerangan: FIXED IND 12UH 4.2A 50 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 39UH 2.9A 90 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 270UH 930MA 550 MOHM
Penerangan: FIXED IND 820UH 700MA 1.38 OHM
SC10F-121
SC10F-121
Penerangan: FIXED IND 120UH 1.4A 330 MOHM
SC10F-102
SC10F-102
Penerangan: FIXED IND 1MH 440MA 2.8 OHM SMD
SC10F-122
SC10F-122
Penerangan: FIXED IND 1.2MH 400MA 3.67 OHM
Penerangan: FIXED IND 33UH 3.2A 80 MOHM SMD