Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC1606-150
Permintaan Quote
Melayu
2985844Image SC1606-150.Bel
SC1606-150
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    SC1606-150
  • Penerangan
    FIXED IND 15UH 880MA 400 MOHM
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.256" L x 0.220" W (6.50mm x 5.60mm)
  • Siri
    SC1606
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    15µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.071" (1.80mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    15µH Unshielded Inductor 880mA 400 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    400 mOhm Max
  • Rating Semasa
    880mA
  • Semasa - Ketepuan
    800mA
SC1606-102
Penerangan: FIXED IND 1MH 100MA 26.8 OHM SMD
Pengilang: Bel
Penerangan: FIXED IND 220UH 210MA 5.7 OHM
Pengilang: Bel
Penerangan: FIXED IND 22UH 720MA 540 MOHM
SC1606-1R0
SC1606-1R0
Penerangan: FIXED IND 1UH 2.45A 90 MOHM SMD
Penerangan: SAXXIT CABLE CLIP 10MM
Pengilang: Belden
Penerangan: FIXED IND 100UH 300MA 2.6 OHM
Penerangan: FIXED IND 330UH 160MA 9.3 OHM
Penerangan: FIXED IND 10UH 1.05A 300 MOHM
SC1606-2R2
SC1606-2R2
Penerangan: FIXED IND 2.2UH 1.78A 110 MOHM
Penerangan: SAXXIT CABLE CLIP 6MM
Pengilang: Belden
SC15E
SC15E
Penerangan: CUTTER SHEARS TPRD SHEAR 5.67"
Pengilang: Swanstrom Tools
SC15R22KT
SC15R22KT
Penerangan: FIXED IND 220NH 2.06A 55 MOHM TH
Pengilang: AMP Connectors / TE Connectivity
SC1592MSTRT
SC1592MSTRT
Penerangan: IC REG LINEAR POS ADJ 3A 8SOIC
Pengilang: Semtech
SC16-3Q
SC16-3Q
Penerangan: SAXXIT CABLE CLIP 8MM
SC1606-1R5
SC1606-1R5
Penerangan: FIXED IND 1.5UH 1.9A 100 MOHM
Penerangan: FIXED IND 47UH 470MA 1.2 OHM SMD
Penerangan: FIXED IND 150UH 260MA 3.5 OHM
Penerangan: FIXED IND 33UH 580MA 820 MOHM
Penerangan: SAXXIT CABLE CLIP 7MM
SC1606-3R3
SC1606-3R3
Penerangan: FIXED IND 3.3UH 1.65A 120 MOHM