Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC1608F-1R5
Permintaan Quote
Melayu
2580178Image SC1608F-1R5.Bel
SC1608F-1R5
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SC1608F-1R5
  • Penerangan
    FIXED IND 1.5UH 2.8A 50 MOHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SC1608F
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    1.5µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.115" (2.92mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 50 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    50 mOhm Max
  • Rating Semasa
    2.8A
  • Semasa - Ketepuan
    2.6A
SC1608F-470
SC1608F-470
Penerangan: FIXED IND 47UH 560MA 750 MOHM
Pengilang: Bel
SC1608F-151
SC1608F-151
Penerangan: FIXED IND 150UH 330MA 2.4 OHM
Pengilang: Bel
SC1608C-681
SC1608C-681
Penerangan: FIXED IND 680UH 280MA 3.6 OHM
SC1608F-100
SC1608F-100
Penerangan: FIXED IND 10UH 1.1A 160 MOHM SMD
SC1608C-6R8
SC1608C-6R8
Penerangan: FIXED IND 6.8UH 2.22A 65 MOHM
SC1608F-1R0
SC1608F-1R0
Penerangan: FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD
SC1608C-680
SC1608C-680
Penerangan: FIXED IND 68UH 800MA 340 MOHM
SC1608F-220
SC1608F-220
Penerangan: FIXED IND 22UH 860MA 370 MOHM
SC1608F-102
SC1608F-102
Penerangan: FIXED IND 1MH 120MA 20.2 OHM SMD
SC1608F-221
SC1608F-221
Penerangan: FIXED IND 220UH 270MA 3.6 OHM
SC1608F-4R7
SC1608F-4R7
Penerangan: FIXED IND 4.7UH 1.8A 90 MOHM SMD
SC1608F-331
SC1608F-331
Penerangan: FIXED IND 330UH 200MA 5.8 OHM
SC1608C-4R7
SC1608C-4R7
Penerangan: FIXED IND 4.7UH 2.47A 60 MOHM
SC1608F-3R3
SC1608F-3R3
Penerangan: FIXED IND 3.3UH 2A 80 MOHM SMD
SC1608F-330
SC1608F-330
Penerangan: FIXED IND 33UH 720MA 510 MOHM
SC1608F-101
SC1608F-101
Penerangan: FIXED IND 100UH 400MA 1.56 OHM
SC1608F-2R2
SC1608F-2R2
Penerangan: FIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD
SC1608F-150
SC1608F-150
Penerangan: FIXED IND 15UH 920MA 260 MOHM
SC1608F-471
SC1608F-471
Penerangan: FIXED IND 470UH 180MA 7.25 OHM
SC1608F-270
SC1608F-270
Penerangan: FIXED IND 27UH 800MA 440 MOHM